Alert Serwis

Klient

Polman S.A.

Wyzwanie

Zaprojektowanie łatwej w obsłudze i intuicyjnej aplikacji do tworzenia formularzy kontaktowych i list mailingowych umożliwiających wygodny kontakt z akcjonariuszami.

Rezultat

Zaprojektowaliśmy nowoczesną stronę produktową i aplikację webową.

www.alertserwis.pl

O projekcie

AlertSerwis.pl w założeniu ma służyć wygodnej komunikacji z rynkiem i prowadzeniu relacji inwestorskich.

Skierowany jest przede wszystkich do spółek giełdowych. Dzięki aplikacji AlertSerwis.pl administratorzy mogą w szybki i automatyczny sposób prowadzić komunikację z inwestorami, Klientami i użytkownikami. Za pomocą kreatorów formularzy kontaktowych i list mailingowych w prosty sposób można zbierać kontakty a następnie wykorzystywać je do wysyłania komunikatów.

Z racji tego, że system może zintegrować się z każdą stroną, wszystko musiało być maksymalnie proste i intuicyjne, aby nikt nie miał problemu z jego obsługą.

Zakres prac

branding_icon2x

Branding

Dla naszego Klienta stworzyliśmy logo i całą identyfikację wizualną.

grafika_icon2x

Graphic design

Stworzyliśmy materiały promocyjne, takie jak rollupy.

www_icon2x

Webdesign

Naszym głównym zadaniem było stworzenie przyjaznego użytkownikowi interfejsu do zarządzania i tworzenia nowych formularzy kontaktowych, które będą umieszczane na dotychczasowej stronie użytkowników serwisu. Stworzyliśmy intuicyjne rozwiązania, które sprawiły, że nawet nietechniczni użytkownicy mogli sobie z tymi zadaniem poradzić.

Klient o projekcie

“Współpraca z LBC Studio jest czystą przyjemnością. Realizowane projekty wyróżnia umiejętność ubrania w obrazy koncepcji Klienta przedstawionej w słowach. Terminowość i precyzja rzadko spotykana w środowisku Twórców. Gorąco polecam i bez skrępowania nadaję Danielowi tytuł Galaktycznego Namiestnika Kosmicznej Perfekcji i Kreacji.”

Tomek, Polman S.A.

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!