Kubo

Klient

KUBO Sp. z o. o. Spółka komandytowa

Wyzwanie

Zaprojektowanie przejrzystej strony, mającej na celu prezentację ofert pracy i umożliwiającej odpowiedź na te ogłoszenia.

Rezultat

Stworzyliśmy i wdrożyliśmy przejrzysty projekt graficzny, dzięki któremu Klient zwiększył konwersję.

www.kubo.net.pl

O projekcie

KUBO to toruńska firma zajmująca się rekrutacją i selekcją personelu oraz pośrednictwem w zakresie współpracy B2B. Firma na swojej stronie umieszcza oferty pracy, na które można aplikować bezpośrednio za pomocą formularza kontaktowego.

Ta funkcjonalność była kluczowa, dlatego też poświeciliśmy jej najwięcej uwagi. Teraz można łatwo przeglądać oferty, zapoznawać się z jej szczegółami i wysyłać zgłoszenia na oferty, które nas zainteresują.

Zakres prac

www_icon2x

Webdesign

Stworzyliśmy przyjazny i przejrzysty interfejs do publikowania ofert pracy, a także stworzyliśmy formularz, który pozwala na komunikację użytkowników z firmą KUBO.

Klient o projekcie

“LBC Studio, a w zasadzie jego właściciel – Daniel – to bardzo utalentowany projektant ze świetnym zmysłem estetycznym, obyciem z najnowszymi technologiami i trendami oraz bardzo profesjonalnym „zapleczem” – może zrealizować naprawdę bardzo ambitne tematy. Zdecydowanie polecam oddanie projektu w jego ręce, współpracujemy od lat i mam nadzieję, że będzie ona trwała jak najdłużej.”

Tomek, KUBO

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!