LBC Studio

LBC Studio zajmuje się szeroko pojętym projektowaniem graficznym. Nasze działania skupiamy wokół 4 głównych filarów: projektowanie stron WWW, branding, projektowanie graficzne na potrzeby druku oraz projektowanie aplikacji mobilnych. Do każdego zlecenia podchodzimy z takim samym zaangażowaniem.

Stawiamy na bliski kontakt z Klientem i współpracę długofalową, oferując w zamian najwyższą jakość i kompleksową obsługę. Działamy na jasnych zasadach, dzięki czemu nasi Klienci nie miewają niemiłych niespodzianek. Naszym standardem jest sytuacja win-win dla obu stron.

Oferujemy również outsourcing usług graficznych dla agencji reklamowych, SEO i innych firm. Jesteś zainteresowany? Skontaktuj się z nami!

Studio w liczbach

10+

Ponad 10 lat doświadczenia w branży.

70+

Ponad 70 projektów związanych z brandingiem.

150+

Ponad 150 projektów stron internetowych.

250+

Ponad 250 innych projektów (głównie drukowanych).

Nasza oferta

www_icon2x

Projektowanie stron WWW

Projektujemy nowoczesne strony internetowe, które nie tylko wyglądają, ale również działają tak jak tego chcesz. Sprzedają, zbierają leady, informują. RWD i projektowanie na ekrany wysokich rozdzielczości to dla nas standard.

branding_icon2x

Branding

Logo dla firmy to absolutny must have, tak samo jak reszta identyfikacji wizualnej. Z nami Twoja marka zyska nowy wygląd, który będzie zapadać w pamięć. Projektujemy również wizytówki, papiery firmowe, itp. abyś Ty mógł skupić się na prowadzeniu swojej firmy.

grafika_icon2x

Projektowanie graficzne

Każda firma prędzej czy później potrzebuje materiałów drukowanych. Zaprojektujemy je dla Ciebie. Ulotki, foldery, rollupy, banery. Cokolwiek będziesz potrzebować, my to zrealizujemy. Przygotujemy wszystko do druku, a nawet skoordynujemy prace drukarni.

mobile_icon2x

Projektowanie aplikacji mobilnych

Przyszłość to mobile. Projektujemy interfejsy aplikacji mobilnych. Wznieś swój biznes na wyżyny i otwórz przed nim nowe możliwości dotarcia do Klientów. Z nami to bajecznie proste.

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!